Kontakt

Domy na prodej s cenou od 12 mil. Kč

Od 12 mil. Kč

422 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Nýřany, okres Plzeň-sever

17 000 000 Kč

13 300 000 Kč

115 652 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 309 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Žďárská, Dolní Chabry, Praha

36 600 000 Kč

35 985 000 Kč

98 320 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Mělnická 106, Mělnické Vtelno

16 900 000 Kč

15 900 000 Kč

71 946 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prostřední 73, Hýskov

24 990 000 Kč

12 350 000 Kč

51 674 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²

Stanoviště 9, Mariánské Lázně

16 500 000 Kč

15 990 000 Kč

63 960 Kč/m2

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Krátká 380, Mšec

17 500 000 Kč

50 287 Kč/m2

Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²

Vilsnická, Děčín

15 999 000 Kč

12 490 000 Kč

13 878 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²

Na Kačence 172/3a, Praha - Miškovice

14 390 000 Kč

105 809 Kč/m2

Prodej domu 224.2 m²Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²

Prodej domu 224.2 m²

V Pískovně 314, Štěchovice

16 990 000 Kč

75 781 Kč/m2

Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²

Včelná pod Boubínem 17, Buk

19 900 000 Kč

77 734 Kč/m2

1...171819...43

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 309 domů