Kontakt

Domy na prodej s cenou od 12 mil. Kč

Od 12 mil. Kč

421 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Školská 957, Líbeznice

25 900 000 Kč

139 247 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 305 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 308 m²Prodej domu 308 m²
Prodej domu 308 m²
Prodej domu 308 m²

Prodej domu 308 m²

K motelu, Praha

24 800 000 Kč

80 519 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Kralupy nad Vltavou, okres Mělník

13 990 000 Kč

37 811 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Högrova 2884/9, Brno - Královo Pole

16 640 000 Kč

79 238 Kč/m2

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Ivančická, Dolní Kounice

14 990 000 Kč

85 170 Kč/m2

Prodej domu 250 m²Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²

Prodej domu 250 m²

Dolejší 85, Kosoř

16 500 000 Kč

66 000 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²

Ořechová 365, Tišice - Chrást

12 500 000 Kč

81 169 Kč/m2

Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²

Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²

Zimní 727, Liberec XV-Starý Harcov

18 590 000 Kč

56 163 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²

Sněhov 425, Malá Skála

18 690 000 Kč

80 909 Kč/m2

Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²

Do kopečka, Praha

18 390 000 Kč

17 950 000 Kč

130 072 Kč/m2

1...313233...43

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 305 domů