Kontakt

Domy na prodej s cenou od 13 mil. Kč

Od 13 mil. Kč

353 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Jiráskova 498, Slavkov u Brna

14 990 000 Kč

14 490 000 Kč

50 664 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 945 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Zlonín, okres Praha-východ

20 650 000 Kč

19 499 000 Kč

116 065 Kč/m2

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Táhlá 834, Kamenice - Těptín

18 540 000 Kč

78 559 Kč/m2

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Kamýcká 126/8, Praha - Suchdol

29 990 000 Kč

26 990 000 Kč

83 302 Kč/m2

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Na Konečné, Praha

38 700 000 Kč

36 500 000 Kč

73 293 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²

Sluneční, Rožnov pod Radhoštěm

14 900 000 Kč

13 500 000 Kč

48 214 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Kostelíček 780/21, Brno - Líšeň

14 900 000 Kč

14 100 000 Kč

76 630 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Ludvíka Svobody, Vrchlabí

16 990 000 Kč

119 648 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Pec pod Sněžkou 133, Pec pod Sněžkou

60 000 000 Kč

50 000 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²

Neratovická 298, Kojetice

19 500 000 Kč

17 990 000 Kč

89 950 Kč/m2

1...111213...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 945 domů