Kontakt

Domy na prodej s cenou od 13 mil. Kč

Od 13 mil. Kč

351 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

5. května 2306, Úvaly

17 250 000 Kč

16 491 000 Kč

116 134 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 920 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

13 490 000 Kč

117 304 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Křemenáčová 287, Praha 22 - Pitkovice

39 390 000 Kč

119 364 Kč/m2

Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Choteč, okres Praha-západ

32 500 000 Kč

125 000 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²

Kateřinská, Úhonice

14 000 000 Kč

54 264 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²

Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²

Vítězství 95, Děčín XXXIII-Nebočady

15 726 000 Kč

53 128 Kč/m2

Prodej domu 200.48 m²Prodej domu 200.48 m²
Prodej domu 200.48 m²
Prodej domu 200.48 m²

Prodej domu 200.48 m²

Polní 287, Krupka - Unčín

15 900 000 Kč

79 310 Kč/m2

Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²

Vinohrady 74/4, Praha 16 - Radotín

31 990 000 Kč

29 999 999 Kč

122 449 Kč/m2

Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²
Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²
Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²

Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²

Holice, okres Pardubice

17 600 000 Kč

30 716 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²

Česká, okres Brno-venkov

16 000 000 Kč

74 766 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
1...212223...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 920 domů