Kontakt

Domy na prodej s cenou od 13 mil. Kč

Od 13 mil. Kč

346 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²

Na staré 97, Praha - Lahovice

13 800 000 Kč

102 985 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 919 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²

Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²

Slunečný vrch 1551, Vrchlabí

24 480 000 Kč

22 490 000 Kč

75 217 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

U Lesa 933, Sulice - Hlubočinka

16 990 000 Kč

73 870 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Dudíkova 873/16, Brno - Řečkovice

15 450 000 Kč

80 469 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²

Tyršova 81/30, Kuřim

13 900 000 Kč

39 714 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 108 m², pozemek 1134 m²Prodej domu 108 m², pozemek 1134 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 1134 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 1134 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 1134 m²

Polní, Nové Město na Moravě

14 990 000 Kč

138 796 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²

Na skalkách 236, Klecany

13 990 000 Kč

88 544 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Ptašinský
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Michal Ptašinský

Michal Ptašinský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²

Křižanovice 42, Křižanovice

13 790 000 Kč

91 325 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kalabis
Realitní kancelář: BONSTAND
Realitní makléř: Martin Kalabis

Martin Kalabis

Realitní kancelář: BONSTAND
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²

Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²

Újezd 32, Jestřebí

18 500 000 Kč

70 342 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²

Tuhaň, okres Mělník

15 490 000 Kč

96 813 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
1234...35

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 919 domů