Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

299 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²
Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²
Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²

Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²

Česká 107, Horní Dvořiště

22 925 000 Kč

84 594 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 641 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²
Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²
Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²

Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²

Končiny 1.díl 1, Sloupnice

38 000 000 Kč

48 346 Kč/m2

Prodej domu 172.2 m²Prodej domu 172.2 m²
Prodej domu 172.2 m²
Prodej domu 172.2 m²

Prodej domu 172.2 m²

Sad přátelství 97, Týnec nad Sázavou

16 500 000 Kč

95 819 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²

Žampiónová, Praha

18 790 000 Kč

98 895 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²

Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²

Ke Spálence, Praha

32 150 000 Kč

28 950 000 Kč

97 148 Kč/m2

Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²

Na Rafandě, Tuklaty

21 950 000 Kč

19 950 000 Kč

36 273 Kč/m2

Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²
Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²
Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²

Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²

Martiněves 51, Martiněves

35 000 000 Kč

37 313 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²

Komenského, Sloup v Čechách, Sloup v Čechách

16 350 000 Kč

112 759 Kč/m2

1...121314...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 641 domů