Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

301 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 769 m², pozemek 7038 m²Prodej domu 769 m², pozemek 7038 m²
Prodej domu 769 m², pozemek 7038 m²
Prodej domu 769 m², pozemek 7038 m²

Prodej domu 769 m², pozemek 7038 m²

Kocléřov 1, Vítězná

20 490 000 Kč

19 990 000 Kč

25 995 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 635 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²
Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²
Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²

Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²

Tylova 840, Pelhřimov

29 900 000 Kč

19 980 000 Kč

36 130 Kč/m2

Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²

Vejprty, okres Chomutov

19 344 000 Kč

21 493 Kč/m2

Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²

Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²

9. května, Roudnice nad Labem

25 900 000 Kč

23 500 000 Kč

85 455 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Jenečská 21, Úhonice

29 950 000 Kč

59 900 Kč/m2

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Žďárská, Dolní Chabry, Praha

36 600 000 Kč

35 985 000 Kč

98 320 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Mělnická 106, Mělnické Vtelno

16 900 000 Kč

15 900 000 Kč

71 946 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²

Stanoviště 9, Mariánské Lázně

16 500 000 Kč

15 990 000 Kč

63 960 Kč/m2

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Krátká 380, Mšec

17 500 000 Kč

50 287 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²

Zlonice, okres Kladno

17 500 000 Kč

15 500 000 Kč

108 392 Kč/m2

1...111213...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 635 domů