Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

299 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

15 999 900 Kč

67 226 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 645 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Bělomlýnská 394/8, Praha - Čakovice

17 510 000 Kč

110 823 Kč/m2

Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²

Mírová 50/95, Praha - Kolovraty

16 600 000 Kč

119 424 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Zvoncová, Roztoky, Roztoky

21 840 000 Kč

124 800 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Za Tratí, Hradec nad Moravicí

14 700 000 Kč

74 242 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²

Býkovice 119, Býkovice

15 560 000 Kč

96 646 Kč/m2

Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²
Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²
Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²

Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²

Parmová, Nymburk

35 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²

V Nové Hostivaři, Praha

15 000 000 Kč

168 539 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²

Nábřežní, Pardubice

14 990 000 Kč

99 272 Kč/m2

Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Brno, okres Brno-město

25 990 000 Kč

45 122 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...141516...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 645 domů