Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

299 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Zelená 123, Mnichovice - Myšlín

16 500 000 Kč

84 615 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 645 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²

Milíčova, Úvaly

16 800 000 Kč

106 329 Kč/m2

Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²

B. Martinů 1116/36, Letovice

24 900 000 Kč

75 684 Kč/m2

Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²
Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²
Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²

Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²

tř. 5. května 500, Včelná

32 600 000 Kč

43 467 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Dobročovická, Praha

21 500 000 Kč

113 158 Kč/m2

Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²

Nerudova 480/13, Říčany

17 900 000 Kč

107 831 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.7

Realitní kancelář: Servis4home
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Višňová 19, Višňová

15 550 000 Kč

44 429 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Za Dvorem 520, Horoměřice

19 890 000 Kč

76 500 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

V průhonu, Lety

20 990 000 Kč

205 784 Kč/m2

Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²
Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²
Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²

Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²

Na Stráni, Kamenice

26 950 000 Kč

87 500 Kč/m2

1...151617...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 645 domů