Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

300 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²

Vinohrady 74/4, Praha 16 - Radotín

31 990 000 Kč

29 999 999 Kč

122 449 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 629 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²
Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²
Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²

Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²

Holice, okres Pardubice

17 600 000 Kč

30 716 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²

Česká, okres Brno-venkov

16 000 000 Kč

74 766 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²

Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²

Nový Svět 637, Harrachov

24 500 000 Kč

71 848 Kč/m2

Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²

Čelákovice, okres Praha-východ

15 450 000 Kč

14 990 000 Kč

83 743 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

U zastávky, Roztoky

26 899 000 Kč

166 043 Kč/m2

Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²

Na Pekinku 72, Vysoký Újezd

17 990 000 Kč

95 691 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²

Vysoký Újezd, okres Beroun

16 490 000 Kč

91 105 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²

Na Pekinku 72, Vysoký Újezd

18 990 000 Kč

87 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Pražského povstání 1170/31, Praha - Kunratice

33 900 000 Kč

95 493 Kč/m2

1...181920...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 629 domů