Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

301 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Na Lukách 1467, Unhošť

23 490 000 Kč

106 290 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 634 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Liliová 1669, Hostivice

32 500 000 Kč

82 908 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 324 m²Prodej domu 324 m²
Prodej domu 324 m²
Prodej domu 324 m²

Prodej domu 324 m²

Stulíková , Praha 9

20 700 000 Kč

63 889 Kč/m2

Prodej vily 502 m²Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²

Prodej vily 502 m²

Bezděkov u Žatce

15 000 000 Kč

29 880 Kč/m2

Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²
Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²
Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²

Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²

Nepomucká, Černice, Plzeň

15 965 000 Kč

90 607 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

5. května 2306, Úvaly

17 250 000 Kč

16 491 000 Kč

116 134 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Křemenáčová 287, Praha 22 - Pitkovice

39 390 000 Kč

119 364 Kč/m2

Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Choteč, okres Praha-západ

32 500 000 Kč

125 000 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²

Kateřinská, Úhonice

14 000 000 Kč

54 264 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²

Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²

Vítězství 95, Děčín XXXIII-Nebočady

15 726 000 Kč

53 128 Kč/m2

1...171819...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 634 domů