Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

298 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²

Zd. Hofbauera, Unhošť

18 599 000 Kč

17 490 000 Kč

70 810 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vydra
Realitní kancelář: Century 21 Dream
Realitní makléř: Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Realitní kancelář: Century 21 Dream

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 627 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Josefinino údolí, Liberec

49 600 000 Kč

115 349 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²

Mořina, okres Beroun

19 800 000 Kč

82 845 Kč/m2

Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²

Libčická 660/39, Praha 8 - Čimice

22 499 000 Kč

103 206 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²

Klivarova 363/12, Praha 11 - Háje

21 900 000 Kč

93 590 Kč/m2

Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²
Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²
Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²

Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²

Chelčického, Chlum u Třeboně

18 340 000 Kč

32 175 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²

Luční, Mariánské Radčice

16 900 000 Kč

42 250 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Školská 957, Líbeznice

25 900 000 Kč

139 247 Kč/m2

Prodej domu 308 m²Prodej domu 308 m²
Prodej domu 308 m²
Prodej domu 308 m²

Prodej domu 308 m²

K motelu, Praha

24 800 000 Kč

80 519 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 591 m², pozemek 5421 m²Prodej domu 591 m², pozemek 5421 m²
Prodej domu 591 m², pozemek 5421 m²
Prodej domu 591 m², pozemek 5421 m²

Prodej domu 591 m², pozemek 5421 m²

Plzeňská 719, Tachov

16 800 000 Kč

28 426 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
1...202122...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 627 domů