Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

298 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Högrova 2884/9, Brno - Královo Pole

16 640 000 Kč

79 238 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 625 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Ivančická, Dolní Kounice

14 990 000 Kč

85 170 Kč/m2

Prodej domu 250 m²Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²

Prodej domu 250 m²

Dolejší 85, Kosoř

16 500 000 Kč

66 000 Kč/m2

Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²

Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²

Zimní 727, Liberec XV-Starý Harcov

18 590 000 Kč

56 163 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²

Sněhov 425, Malá Skála

18 690 000 Kč

80 909 Kč/m2

Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²

Do kopečka, Praha

18 390 000 Kč

17 950 000 Kč

130 072 Kč/m2

Prodej domu 195 m²Prodej domu 195 m²
Prodej domu 195 m²
Prodej domu 195 m²

Prodej domu 195 m²

Vodňanského 2370, Hostivice

19 950 000 Kč

102 308 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zagora
Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Marek Zagora

Marek Zagora

Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²

Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²

Jahnova 9, Pardubice - Zelené Předměstí

29 000 000 Kč

82 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²

V rovinách 539/34, Praha 4 - Podolí

39 000 000 Kč

82 979 Kč/m2

Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²

7. května, Praha

24 000 000 Kč

138 728 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
1...212223...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 625 domů