Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

300 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²

Maškova 370, Klatovy IV

14 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 641 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Na Stráni, Kamenice - Nová Hospoda

16 400 000 Kč

14 900 000 Kč

119 200 Kč/m2

Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²
Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²
Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²

Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²

Odlochovice 26, Jankov

20 393 000 Kč

21 466 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Úholičky, okres Praha-západ

16 459 000 Kč

106 877 Kč/m2

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

21 329 000 Kč

10 000 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Zelená, Čestlice

25 055 485 Kč

126 543 Kč/m2

Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²
Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²
Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²

Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²

Hamerská, Kovářská

16 500 000 Kč

15 450 000 Kč

39 615 Kč/m2

Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²

Dukelská, Beroun-Město

17 499 000 Kč

31 932 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Bubovická, Bubovice

17 000 000 Kč

73 913 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

18 700 000 Kč

41 556 Kč/m2

1...789...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 641 domů