Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

300 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²

Okružní 1719, Most

20 950 000 Kč

32 280 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 642 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²

Březí, okres Břeclav

21 900 000 Kč

154 225 Kč/m2

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Ve Skále 730, Šestajovice

23 000 000 Kč

118 557 Kč/m2

Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²

Brněnská, Omice

15 900 000 Kč

72 936 Kč/m2

Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²
Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²
Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²

Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²

Panenský Týnec, okres Louny

15 521 875 Kč

156 787 Kč/m2

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Panenský Týnec, okres Louny

17 448 065 Kč

122 014 Kč/m2

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

17 900 000 Kč

17 390 000 Kč

101 696 Kč/m2

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Durasova 27/4, Slaný - Kvíček

14 500 000 Kč

66 820 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²

Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

14 490 000 Kč

114 094 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²

Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

15 690 000 Kč

112 071 Kč/m2

1...678...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 642 domů