Kontakt

Domy na prodej s cenou od 15 mil. Kč

Od 15 mil. Kč

261 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²

Ke Zbuzanům 1168/28, Praha - Řeporyje

23 490 000 Kč

172 721 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 384 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²

Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²

Vojtěšská 588, Libiš

15 599 000 Kč

46 564 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²

Libeř, okres Praha-západ

19 990 000 Kč

47 035 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Vladislavova 1130, Chýně

20 990 000 Kč

72 379 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Okružní, Minice, Kralupy nad Vltavou

16 490 000 Kč

15 990 000 Kč

109 521 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²

Petra Fastra 1107/8, Říčany

18 900 000 Kč

121 154 Kč/m2

Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²

Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²

Albrechtice v Jizerských horách 381, Albrechtice v Jizerských horách

35 000 000 Kč

119 454 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej domu 131 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 131 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 2000 m²

nám. T. G. Masaryka 72, Frýdlant

16 500 000 Kč

125 954 Kč/m2

Prodej domu 272 m², pozemek 271 m²Prodej domu 272 m², pozemek 271 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 271 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 271 m²

Prodej domu 272 m², pozemek 271 m²

U Stadionu, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště

15 500 000 Kč

56 985 Kč/m2

Prodej domu 198 m²Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²

Prodej domu 198 m²

Zelená, Čestlice

25 055 485 Kč

126 543 Kč/m2

1...212223...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 384 domů