Kontakt

Domy na prodej s cenou od 15 mil. Kč

Od 15 mil. Kč

260 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²
Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²
Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²

Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²

Slatina 11, Slatina

38 800 000 Kč

31 596 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 384 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 265 m², pozemek 1811 m²Prodej vily 265 m², pozemek 1811 m²
Prodej vily 265 m², pozemek 1811 m²
Prodej vily 265 m², pozemek 1811 m²

Prodej vily 265 m², pozemek 1811 m²

Náměstí 327, Jevany

30 900 000 Kč

29 950 000 Kč

113 019 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 383 m²Prodej domu 160 m², pozemek 383 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 383 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 383 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 383 m²

Východní, Líbeznice

18 490 000 Kč

115 563 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²

Východní, Líbeznice

22 490 000 Kč

115 333 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²

Hroubovice, okres Chrudim

17 990 000 Kč

17 500 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1168 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1168 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1168 m²

Nad konečnou 805/1, Praha 5 - Hlubočepy

33 750 000 Kč

135 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej domu 230 m², pozemek 662 m²Prodej domu 230 m², pozemek 662 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 662 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 662 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 662 m²

Zvonečková 177, Mukařov - Srbín

16 978 000 Kč

15 498 000 Kč

67 383 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²

Libeř, okres Praha-západ

24 500 000 Kč

22 900 000 Kč

84 815 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²

Krkonošská 102, Janské Lázně

18 800 000 Kč

17 700 000 Kč

52 212 Kč/m2

Prodej domu 247 m², pozemek 1230 m²Prodej domu 247 m², pozemek 1230 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1230 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1230 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 1230 m²

V lipách, Praha

29 999 000 Kč

121 453 Kč/m2

1...222324...26

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 384 domů