Kontakt

Domy na prodej s cenou od 17 mil. Kč

Od 17 mil. Kč

185 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Pardubice, okres Pardubice

17 800 000 Kč

93 684 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 992 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Pardubice, okres Pardubice

19 800 000 Kč

104 211 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²

náměstí Jiřího z Poděbrad 157, Hořice

18 000 000 Kč

54 545 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²

Nový Svět 547, Harrachov

17 000 000 Kč

71 130 Kč/m2

Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²

Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²

Měsíční 1965, Černošice

24 000 000 Kč

74 303 Kč/m2

Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²

Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²

Kosořská, Praha

24 900 000 Kč

75 227 Kč/m2

Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²

Zd. Hofbauera, Unhošť

18 599 000 Kč

17 490 000 Kč

70 810 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vydra
Realitní kancelář: Century 21 Dream
Realitní makléř: Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Realitní kancelář: Century 21 Dream
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Josefinino údolí, Liberec

49 600 000 Kč

115 349 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²

Mořina, okres Beroun

19 800 000 Kč

82 845 Kč/m2

Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²

Libčická 660/39, Praha 8 - Čimice

22 499 000 Kč

103 206 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
1...121314...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 992 domů