Kontakt

Domy na prodej s cenou od 17 mil. Kč

Od 17 mil. Kč

186 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²

Libčická 660/39, Praha 8 - Čimice

22 499 000 Kč

103 206 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 987 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²

Klivarova 363/12, Praha 11 - Háje

21 900 000 Kč

93 590 Kč/m2

Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²
Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²
Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²

Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²

Chelčického, Chlum u Třeboně

18 340 000 Kč

32 175 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Školská 957, Líbeznice

25 900 000 Kč

139 247 Kč/m2

Prodej domu 308 m²Prodej domu 308 m²
Prodej domu 308 m²
Prodej domu 308 m²

Prodej domu 308 m²

K motelu, Praha

24 800 000 Kč

80 519 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²

Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²

Zimní 727, Liberec XV-Starý Harcov

18 590 000 Kč

56 163 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²

Sněhov 425, Malá Skála

18 690 000 Kč

80 909 Kč/m2

Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²

Do kopečka, Praha

18 390 000 Kč

17 950 000 Kč

130 072 Kč/m2

Prodej domu 195 m²Prodej domu 195 m²
Prodej domu 195 m²
Prodej domu 195 m²

Prodej domu 195 m²

Vodňanského 2370, Hostivice

19 950 000 Kč

102 308 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zagora
Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Marek Zagora

Marek Zagora

Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²

Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²

Jahnova 9, Pardubice - Zelené Předměstí

29 000 000 Kč

82 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
1...131415...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 987 domů