Kontakt

Domy na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

1 913 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²

Janov, okres Bruntál

3 290 000 Kč

2 990 000 Kč

16 162 Kč/m2

Realitní makléř: Klaudie Pavlusová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Klaudie Pavlusová

Klaudie Pavlusová

3.8

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 012 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²

Labská Stráň 7, Labská Stráň

7 990 000 Kč

6 490 000 Kč

18 543 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Hvožďany, okres Příbram

3 900 000 Kč

3 490 000 Kč

34 900 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²

Dolní Podluží 59, Dolní Podluží

2 499 000 Kč

13 883 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Na Kbeli 412, Úhonice

16 600 000 Kč

16 200 000 Kč

147 273 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²

Nad Řekou 159, Dalovice - Všeborovice

11 690 000 Kč

10 750 000 Kč

76 241 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.5

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Čakovická 635, Přezletice

65 000 000 Kč

160 494 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²

Velká Hleďsebe, okres Cheb

3 399 000 Kč

56 650 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²

T. G. Masaryka 114, Ústí nad Orlicí

12 900 000 Kč

46 570 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²

Na stávku 245, Smidary

6 200 000 Kč

5 990 000 Kč

27 604 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
1...323334...192

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 012 domů