Kontakt

Domy na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

1 925 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Na Valech 447/11, Jihlava

9 645 000 Kč

9 385 000 Kč

71 098 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 123 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²

Nádražní, Bolatice

2 990 000 Kč

11 589 Kč/m2

Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²

Dalimilova 2735, Louny

15 750 000 Kč

72 581 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 847 m²Prodej domu, pozemek 847 m²
Prodej domu, pozemek 847 m²
Prodej domu, pozemek 847 m²

Prodej domu, pozemek 847 m²

Šumavské nábřeží, Nýrsko, Nýrsko

2 500 000 Kč

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

14 800 000 Kč

74 000 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²

Nádražní, Bolatice

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Moravské Málkovice

7 990 000 Kč

36 318 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 387 m²Prodej domu 110 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 387 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 387 m²

Sklepní, Hrabětice

2 690 000 Kč

24 455 Kč/m2

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Březová 897, Hovorčovice

15 950 000 Kč

80 151 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Benkovice 49, Hradec nad Moravicí

4 590 000 Kč

26 686 Kč/m2

1...394041...193

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 123 domů