Kontakt

Domy na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

1 956 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Pavlíkov 3, Pavlíkov

11 990 000 Kč

10 990 000 Kč

97 257 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 177 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Přibice 317, Přibice

6 490 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²

Bulharská 775, Úvaly

11 450 000 Kč

10 920 000 Kč

66 585 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²

Velké Svatoňovice 355, Velké Svatoňovice

6 590 000 Kč

5 990 000 Kč

35 868 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Králův Dvůr, okres Beroun

9 599 000 Kč

9 299 000 Kč

98 926 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²

Slatinka 12, Letovice

6 200 000 Kč

5 849 000 Kč

30 784 Kč/m2

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Petra Voka 163/6, Soběslav I

7 480 000 Kč

4 500 000 Kč

11 084 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²

Svatá 233, Svatá

11 990 000 Kč

11 550 000 Kč

79 110 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²

Libež 81, Libež

12 500 000 Kč

11 690 000 Kč

108 241 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²

V Podlesí, Chrást

9 695 000 Kč

9 495 000 Kč

115 793 Kč/m2

1...697071...196

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 177 domů