Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 792 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²

Hrubšice 59, Ivančice

7 790 000 Kč

62 320 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 519 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²

V Uličce, Mšec

5 090 000 Kč

66 104 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Rozvadov ev. č. 4, Rozvadov

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodej domu 198 m²Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²

Prodej domu 198 m²

Rousínov, Vyškov

8 750 000 Kč

44 192 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²

Stará Ulička, Kyšice, Kyšice

5 250 000 Kč

4 990 000 Kč

60 854 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²

Koloděje nad Lužnicí 73, Týn nad Vltavou

5 499 000 Kč

28 641 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²

Hlavní 276/68, Břeclav - Poštorná

6 500 000 Kč

56 522 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²

Holešov, okres Kroměříž

6 300 000 Kč

30 583 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²

Želízy 29, Želízy

3 450 000 Kč

25 746 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

24 900 000 Kč

99 600 Kč/m2

1...107108109...180

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 519 domů