Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 793 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²

Za Trubným, Bechyně

10 500 000 Kč

48 611 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 485 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²

Niva 294, Sokolnice

5 190 000 Kč

4 600 000 Kč

63 889 Kč/m2

Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²

Budiměřice 63, Budiměřice

6 490 000 Kč

77 262 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²

Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²

Slavíčkova 5/7, Šumperk

10 800 000 Kč

77 143 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Na Lukách 1467, Unhošť

23 490 000 Kč

106 290 Kč/m2

Prodej domu 100 m²Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²

Prodej domu 100 m²

89, Strážek

4 930 000 Kč

49 300 Kč/m2

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Liliová 1669, Hostivice

32 500 000 Kč

82 908 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 324 m²Prodej domu 324 m²
Prodej domu 324 m²
Prodej domu 324 m²

Prodej domu 324 m²

Stulíková , Praha 9

20 700 000 Kč

63 889 Kč/m2

Prodej vily 502 m²Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²

Prodej vily 502 m²

Bezděkov u Žatce

15 000 000 Kč

29 880 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 785 m²Prodej domu, pozemek 785 m²
Prodej domu, pozemek 785 m²
Prodej domu, pozemek 785 m²

Prodej domu, pozemek 785 m²

Domašov, Bělá pod Pradědem

3 980 000 Kč

1...111112113...180

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 485 domů