Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 783 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²

Studánka, okres Tachov

6 980 000 Kč

55 840 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 501 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

13 800 000 Kč

69 000 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²

Janov ev. č. 120, Nový Bor

11 790 000 Kč

10 999 000 Kč

39 282 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²

Husovo náměstí 95, Mladá Vožice

5 900 000 Kč

17 879 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²

Horní Branná 367, Horní Branná

8 800 000 Kč

29 333 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²

Jindřichovice pod Smrkem 258, Jindřichovice pod Smrkem

4 290 000 Kč

39 000 Kč/m2

Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²

Děčínská 405/116, Ústí nad Labem - Střekov

4 700 000 Kč

22 816 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

4 199 000 Kč

73 667 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²

Opočno 35, Opočno

4 990 000 Kč

22 785 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej zemědělské usedlosti 521 m², pozemek 2552 m²Prodej zemědělské usedlosti 521 m², pozemek 2552 m²
Prodej zemědělské usedlosti 521 m², pozemek 2552 m²
Prodej zemědělské usedlosti 521 m², pozemek 2552 m²

Prodej zemědělské usedlosti 521 m², pozemek 2552 m²

Náklo, okres Olomouc

19 990 000 Kč

38 369 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz
1...122123124...179

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 501 domů