Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 786 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Vlasatice 131, Vlasatice

10 508 550 Kč

10 208 550 Kč

75 619 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 525 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 149 m², pozemek 740 m²Prodej domu 149 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 740 m²

Prodej domu 149 m², pozemek 740 m²

Loket, okres Sokolov

6 590 000 Kč

44 228 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

5 700 000 Kč

30 645 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Högrova 2884/9, Brno - Královo Pole

16 640 000 Kč

79 238 Kč/m2

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Rakousy, okres Semily

4 890 000 Kč

9 174 Kč/m2

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Ivančická, Dolní Kounice

14 990 000 Kč

85 170 Kč/m2

Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Keblov

8 990 000 Kč

72 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Loket u Dolních Kralovic

9 790 000 Kč

78 320 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Keblov

8 990 000 Kč

71 920 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 73 m², pozemek 608 m²Prodej domu 73 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 608 m²

Bzová, okres Beroun

6 800 000 Kč

5 900 000 Kč

80 822 Kč/m2

1...133134135...179

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 525 domů