Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 782 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Sokolská 365, Bystřice

7 990 000 Kč

7 000 000 Kč

56 452 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 501 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²

Voleč, okres Pardubice

5 700 000 Kč

32 948 Kč/m2

Prodej domu 195 m²Prodej domu 195 m²
Prodej domu 195 m²
Prodej domu 195 m²

Prodej domu 195 m²

Vodňanského 2370, Hostivice

19 950 000 Kč

102 308 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zagora
Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Marek Zagora

Marek Zagora

Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.
Prodej domu 130 m²Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²

Prodej domu 130 m²

Slovenská 404/34, Soběslav III

6 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²

Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²

Jahnova 9, Pardubice - Zelené Předměstí

29 000 000 Kč

82 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²
Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²
Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²

Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²

Střevač 12, Střevač

4 550 000 Kč

4 150 000 Kč

29 225 Kč/m2

Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²

V rovinách 539/34, Praha 4 - Podolí

39 000 000 Kč

82 979 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²

Bílý Potok 356, Bílý Potok

5 199 000 Kč

4 830 000 Kč

40 250 Kč/m2

Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²

Chlebovická 319, Staříč

6 000 000 Kč

32 432 Kč/m2

Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²

Morkůvky 1, Morkůvky

8 995 000 Kč

7 999 000 Kč

56 730 Kč/m2

1...136137138...179

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 501 domů