Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 740 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

5 190 000 Kč

4 699 000 Kč

16 782 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 291 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 83 m²Prodej domu 83 m²
Prodej domu 83 m²
Prodej domu 83 m²

Prodej domu 83 m²

Domanín, Jindřichův Hradec

5 300 000 Kč

63 855 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

U Lesa 933, Sulice - Hlubočinka

16 990 000 Kč

73 870 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²

K Šemberku 128, Staré Hodějovice

10 490 000 Kč

101 845 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²

Plzeňská, Cerhovice

7 490 000 Kč

28 052 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²

Drobná 114, Most - Vtelno

12 999 000 Kč

68 416 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²

Loket, okres Benešov

4 199 000 Kč

52 488 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²

Komenského 370/45, Krupka - Bohosudov

11 900 000 Kč

45 769 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²

Hliník 340, Němčice nad Hanou

5 450 000 Kč

32 059 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
1...141516...174

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 291 domů