Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 748 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 873 m², pozemek 9035 m²Prodej zemědělské usedlosti 873 m², pozemek 9035 m²
Prodej zemědělské usedlosti 873 m², pozemek 9035 m²
Prodej zemědělské usedlosti 873 m², pozemek 9035 m²

Prodej zemědělské usedlosti 873 m², pozemek 9035 m²

Hodětín 1, Hodětín

9 330 760 Kč

10 688 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 327 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²

Myšenec 40, Protivín

6 690 000 Kč

6 490 000 Kč

34 158 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²

Krotitelů, Praha

22 882 250 Kč

116 154 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²

Krotitelů, Praha

17 416 100 Kč

128 060 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²

Krotitelů, Praha

18 119 200 Kč

123 260 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej domu 500 m², pozemek 1519 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1519 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1519 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1519 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1519 m²

Skršín 25, Skršín

13 888 000 Kč

12 999 000 Kč

25 998 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²

Vlkovická 223, Štěpánovice

8 400 000 Kč

7 990 000 Kč

60 530 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²

Velkomoravská, Moravský Písek

5 100 000 Kč

4 490 000 Kč

29 933 Kč/m2

Realitní makléř: Gordana Bilecová
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Gordana Bilecová

Gordana Bilecová

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 128 m², pozemek 312 m²Prodej domu 128 m², pozemek 312 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 312 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 312 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 312 m²

Blatnická 514, Uherský Ostroh - Ostrožské Předměstí

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

52 266 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

58 194 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
1...158159160...175

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 327 domů