Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 752 nemovitostí

doporučené

Prodej domu, pozemek 1218 m²Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²

Prodej domu, pozemek 1218 m²

Lično, Lično

8 500 000 Kč

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.8

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 345 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Studentská 67/43, Karlovy Vary - Doubí

8 446 000 Kč

32 485 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²

Vintířovská, Chodov

8 490 000 Kč

39 488 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Blatno 96, Blatno

7 250 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Blatno 96, Blatno

7 250 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 151 m²Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²

Prodej domu 151 m²

Kotojedská, Kroměříž

11 990 000 Kč

79 404 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²

Záhoří 18, Chroboly

3 990 000 Kč

3 490 000 Kč

22 516 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²

Rudé armády, Doudleby nad Orlicí

6 490 000 Kč

33 802 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²

Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²

Újezd 32, Jestřebí

18 500 000 Kč

70 342 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
1...171819...176

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 345 domů