Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 762 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²

Stříbro - Otročín, okres Tachov

6 950 000 Kč

55 600 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 423 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Sudovice 7, Nový Knín

24 750 000 Kč

70 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Branická 903/155, Praha 4 - Braník

22 000 000 Kč

107 317 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Vrátkov, okres Kolín

8 500 000 Kč

65 385 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²

Krahulov 67, Krahulov

3 500 000 Kč

3 190 000 Kč

52 295 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Zadní Třebaň, okres Beroun

16 990 000 Kč

16 490 000 Kč

63 915 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Bečov, okres Most

9 990 000 Kč

34 688 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²

Ke Kapličce, Kuchařovice

3 690 000 Kč

46 125 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²

Hlincová Hora, okres České Budějovice

15 860 000 Kč

15 490 000 Kč

88 514 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²

Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²

Janov nad Nisou ev. č. 1294, Janov nad Nisou

35 850 000 Kč

34 241 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...222324...177

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 423 domů