Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 793 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Ludvíka Svobody, Vrchlabí

16 990 000 Kč

119 648 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 485 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²

Nebužely 23, Nebužely

3 800 000 Kč

3 200 000 Kč

16 842 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Pec pod Sněžkou 133, Pec pod Sněžkou

60 000 000 Kč

50 000 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²

Mrsklesy, okres Olomouc

7 500 000 Kč

6 700 000 Kč

44 667 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²

Radkyně 27, Nová Paka

7 500 000 Kč

7 400 000 Kč

49 333 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Pustiměř 16, Pustiměř

11 000 000 Kč

10 400 000 Kč

34 667 Kč/m2

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Ivaň 212, Ivaň

11 900 000 Kč

37 304 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Žeravice 53, Žeravice

9 530 000 Kč

9 330 000 Kč

34 556 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Pavlíkov 3, Pavlíkov

11 990 000 Kč

10 990 000 Kč

97 257 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Přibice 317, Přibice

6 490 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

1...636465...180

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 485 domů