Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 803 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²

Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²

Buzice 3, Buzice

6 900 000 Kč

18 548 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 549 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Lesní 435, Horní Jelení

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²

Vrchlického 585/80, Třebíč - Borovina

6 550 000 Kč

100 769 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Třebichovická 1620, Kladno - Švermov

12 990 000 Kč

132 551 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Janovice v Podještědí 7, Janovice v Podještědí

5 499 000 Kč

49 991 Kč/m2

Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²

Kryry, okres Louny

4 490 000 Kč

27 378 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Přehýšov 72, Přehýšov

5 300 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Žižkova 194, Chlumec nad Cidlinou III

6 980 000 Kč

46 533 Kč/m2

Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²

Osvobození, Jihlava

7 490 000 Kč

34 201 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Dudíkova 873/16, Brno - Řečkovice

15 450 000 Kč

80 469 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
1...848586...181

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 549 domů