Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 403 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²

Olšina 12, Horní Planá

7 950 000 Kč

49 688 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 764 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 245 m², pozemek 617 m²Prodej domu 245 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 617 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 617 m²

Plzenecká 902/86, Plzeň - Východní Předměstí

17 900 000 Kč

73 061 Kč/m2

Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²
Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²
Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²

Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²

Bratronice 19, Smilovice

15 965 000 Kč

12 810 000 Kč

50 833 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Číhošť 54, Číhošť

9 999 000 Kč

7 499 000 Kč

29 640 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²

Zlínská 1011/40, Holešov

11 490 000 Kč

8 990 000 Kč

49 944 Kč/m2

Prodej domu 91 m², pozemek 1212 m²Prodej domu 91 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 1212 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 1212 m²

Bystrá, okres Pelhřimov

7 500 000 Kč

82 418 Kč/m2

Prodej domu 236 m², pozemek 615 m²Prodej domu 236 m², pozemek 615 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 615 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 615 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 615 m²

Stará Kysibelská 58/61, Karlovy Vary - Drahovice

11 900 000 Kč

6 900 000 Kč

29 237 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²

Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²

Klatovy, okres Klatovy

7 959 400 Kč

7 894 000 Kč

33 880 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²

Hostomice, okres Teplice

6 900 000 Kč

6 290 000 Kč

23 736 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²

Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²

Všechromy 12, Strančice

16 500 000 Kč

63 707 Kč/m2

1...134135136...141

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 764 domů