Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 424 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Dobrá Voda u Českých Budějovic, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Pomezní

10 800 000 Kč

46 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 799 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu, pozemek 1235 m²Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²

Prodej domu, pozemek 1235 m²

Vinařice, Vinařice

7 600 000 Kč

Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²

Havlíčkova 480, Týn nad Vltavou - Malá Strana

12 655 000 Kč

66 257 Kč/m2

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Dolina, Oslavany

9 890 000 Kč

93 302 Kč/m2

Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²

Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²

Buzice 3, Buzice

6 900 000 Kč

18 548 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²

Vrchlického 585/80, Třebíč - Borovina

6 550 000 Kč

100 769 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Třebichovická 1620, Kladno - Švermov

12 990 000 Kč

132 551 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Janovice v Podještědí 7, Janovice v Podještědí

5 499 000 Kč

49 991 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Přehýšov 72, Přehýšov

5 300 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Žižkova 194, Chlumec nad Cidlinou III

6 980 000 Kč

46 533 Kč/m2

1...666768...143

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 799 domů