Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 432 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 141 m²Prodej domu 141 m²
Prodej domu 141 m²
Prodej domu 141 m²

Prodej domu 141 m²

Hnojník, Frýdek-Místek

8 590 000 Kč

8 290 000 Kč

58 794 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 816 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²

Žebětínek, Brno

6 590 000 Kč

90 274 Kč/m2

Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²

Rotenská 540, Praha 14 - Kyje

59 950 000 Kč

164 247 Kč/m2

Prodej domu 350 m²Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²

Prodej domu 350 m²

Klimkovice, Ostrava-město

20 000 000 Kč

19 000 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²

Kolmá, Herink

89 000 000 Kč

178 000 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Nebužely, okres Mělník

5 990 000 Kč

29 950 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Kunětice, okres Pardubice

9 990 000 Kč

19 980 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Mládežnická 959, Sadská

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Branky, okres Vsetín

7 490 000 Kč

29 488 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Javorová 1314, Rosice

9 990 000 Kč

68 897 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
1...656667...144

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 816 domů