Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 402 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Pustějov 340, Pustějov

8 970 000 Kč

96 452 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 759 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

7 679 500 Kč

73 841 Kč/m2

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Maková 1053, Šestajovice

31 620 000 Kč

98 813 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²

Na Pískách 744, Horoměřice

12 900 000 Kč

77 246 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Populární

Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

9 500 000 Kč

76 613 Kč/m2

Populární

Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²

Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²

Bližná ev. č. 83, Černá v Pošumaví

17 720 000 Kč

14 975 000 Kč

44 044 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Lesov 57, Sadov

8 200 000 Kč

6 895 000 Kč

46 588 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Populární

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Krupá 160, Krupá

12 887 200 Kč

84 784 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²

1. května, Ostrava

9 900 000 Kč

78 571 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.4

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING

Populární

Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²

Všestary, okres Praha-východ

12 800 000 Kč

67 368 Kč/m2

1...789...141

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 759 domů