Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 434 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Liliová 1669, Hostivice

32 500 000 Kč

82 908 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 816 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 324 m²Prodej domu 324 m²
Prodej domu 324 m²
Prodej domu 324 m²

Prodej domu 324 m²

Stulíková , Praha 9

20 700 000 Kč

63 889 Kč/m2

Prodej vily 502 m²Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²

Prodej vily 502 m²

Bezděkov u Žatce

15 000 000 Kč

29 880 Kč/m2

Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²
Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²
Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²

Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²

Nepomucká, Černice, Plzeň

15 965 000 Kč

90 607 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²

Strachaly ev. č. 53, Snědovice

5 550 000 Kč

55 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²

Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²

Na Vyhlídce 583/32, Plzeň - Lobzy

11 450 000 Kč

74 837 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Sklepní 31, Dolní Věstonice

5 230 000 Kč

5 230 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²

V Zátiší, Družec

12 900 000 Kč

69 355 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

5. května 2306, Úvaly

17 250 000 Kč

16 491 000 Kč

116 134 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
1...909192...144

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 816 domů