Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 433 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Křemenáčová 287, Praha 22 - Pitkovice

39 390 000 Kč

119 364 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 816 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Hlavní, Bolatice

6 800 000 Kč

72 340 Kč/m2

Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²

Sluštice, okres Praha-východ

10 400 000 Kč

50 485 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²

Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²

Chlumeček 1, Křemže

5 650 000 Kč

4 036 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²

Štiptoň 8, Nové Hrady

8 500 000 Kč

33 597 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²

Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²

Vědlice ev. č. 6, Úštěk

10 900 000 Kč

23 696 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²

Ležáky, Dubí

8 499 900 Kč

29 209 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²

Nábřežní, Kravaře

6 900 000 Kč

34 500 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Choteč, okres Praha-západ

32 500 000 Kč

125 000 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²

Palackého, Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí

5 590 000 Kč

27 950 Kč/m2

1...919293...144

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 816 domů