Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 006 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²

Brožíkova 1102/31, Krnov - Pod Cvilínem

11 890 000 Kč

41 719 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 092 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 174 m²Prodej vily 174 m²
Prodej vily 174 m²
Prodej vily 174 m²

Prodej vily 174 m²

Olivova, Říčany

24 800 000 Kč

142 529 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Sudovice 7, Nový Knín

24 750 000 Kč

70 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Vrátkov, okres Kolín

8 500 000 Kč

65 385 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Zadní Třebaň, okres Beroun

16 990 000 Kč

16 490 000 Kč

63 915 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Bečov, okres Most

9 990 000 Kč

34 688 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²

Hlincová Hora, okres České Budějovice

15 860 000 Kč

15 490 000 Kč

88 514 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²

Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²

Janov nad Nisou ev. č. 1294, Janov nad Nisou

35 850 000 Kč

34 241 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²

Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²

Janov nad Nisou ev. č. 1294, Janov nad Nisou

27 970 000 Kč

44 047 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...111213...101

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 092 domů