Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 014 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Skalecká 1564, Mníšek pod Brdy

24 900 000 Kč

22 490 000 Kč

102 227 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 099 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Na Slovanech 542, Jáchymov

9 900 000 Kč

8 900 000 Kč

52 353 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²
Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²
Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²

Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²

Lipiny, Bolehošť

7 490 000 Kč

7 190 000 Kč

8 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.8

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej domu 339 m²Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²

Prodej domu 339 m²

458, Baška

10 900 000 Kč

9 400 000 Kč

27 729 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²

Janov ev. č. 120, Nový Bor

11 790 000 Kč

10 999 000 Kč

39 282 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²

Opavská 1207/46, Rýmařov

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

49 938 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²

Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²

Ve Stráni 195/14, Ústí nad Labem - Vaňov

16 500 000 Kč

15 850 000 Kč

58 272 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²

Kamýk 97, Kamýk

11 500 000 Kč

10 990 000 Kč

78 500 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²

K Bažantnici, Šťáhlavy

16 960 000 Kč

106 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 106 m²Prodej domu 106 m²
Prodej domu 106 m²
Prodej domu 106 m²

Prodej domu 106 m²

Švestková 762, Kutná Hora - Hlouška

9 175 000 Kč

8 500 000 Kč

80 189 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY
1...131415...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 099 domů