Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 036 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Křemenáčová 287, Praha 22 - Pitkovice

39 390 000 Kč

119 364 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 199 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²

Sluštice, okres Praha-východ

10 400 000 Kč

50 485 Kč/m2

Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²

Štiptoň 8, Nové Hrady

8 500 000 Kč

33 597 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²

Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²

Vědlice ev. č. 6, Úštěk

10 900 000 Kč

23 696 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²

Ležáky, Dubí

8 499 900 Kč

29 209 Kč/m2

Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Choteč, okres Praha-západ

32 500 000 Kč

125 000 Kč/m2

Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²

Jesenická 234, Rapotín

7 890 000 Kč

44 576 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²

Černilov 487, Černilov

8 100 000 Kč

7 990 000 Kč

61 462 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²

Zlín, okres Zlín

9 490 000 Kč

90 381 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²

Zlatý kopec, Stráž nad Nisou

12 990 000 Kč

76 412 Kč/m2

1...646566...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 199 domů