Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 026 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 400 m²Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²

Prodej domu 400 m²

Husovy sady 465, Černovice

10 200 000 Kč

25 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 175 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²

Janovice nad Úhlavou, okres Klatovy

8 256 300 Kč

58 143 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Pražská, Vráž

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

59 920 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²

Na návsi 261, Třebestovice

10 299 000 Kč

57 217 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²

Měřín, okres Žďár nad Sázavou

10 095 000 Kč

77 654 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²

Purkarec 103, Hluboká nad Vltavou

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²

Jivno ev. č. 237, Jivno

9 490 000 Kč

79 748 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²

Na příkopech, Bystré

9 900 000 Kč

34 138 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²

Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²

Nový Svět 637, Harrachov

24 500 000 Kč

71 848 Kč/m2

Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²

Čelákovice, okres Praha-východ

15 450 000 Kč

14 990 000 Kč

83 743 Kč/m2

1...666768...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 175 domů