Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 021 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²

Zd. Hofbauera, Unhošť

18 599 000 Kč

17 490 000 Kč

70 810 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vydra
Realitní kancelář: Century 21 Dream
Realitní makléř: Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Realitní kancelář: Century 21 Dream

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 140 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 123 m², pozemek 474 m²Prodej domu 123 m², pozemek 474 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 474 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 474 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 474 m²

Mělník, okres Mělník

11 562 000 Kč

94 000 Kč/m2

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Josefinino údolí, Liberec

49 600 000 Kč

115 349 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²

Mořina, okres Beroun

19 800 000 Kč

82 845 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Pavlíkov 3, Pavlíkov

11 990 000 Kč

106 106 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²
Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²
Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²

Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²

Polevsko, okres Česká Lípa

9 990 000 Kč

25 681 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²

Šumavská 1091, Vodňany II

9 890 000 Kč

7 990 000 Kč

59 185 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²

Svornosti, Město, Havířov

9 490 000 Kč

37 960 Kč/m2

Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²

Libčická 660/39, Praha 8 - Čimice

22 499 000 Kč

103 206 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²

V Hliníkách 660, Chrudim IV

7 890 000 Kč

44 078 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...717273...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 140 domů