Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 018 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

9 900 000 Kč

9 600 000 Kč

38 400 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 136 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 178 m²Prodej domu 178 m²
Prodej domu 178 m²
Prodej domu 178 m²

Prodej domu 178 m²

Hlinická 1450/8, Tábor

11 490 000 Kč

10 990 000 Kč

61 742 Kč/m2

Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²
Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²
Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²

Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²

Třída Čsl. armády 4, Nový Bydžov

7 950 000 Kč

7 700 000 Kč

20 924 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Ptašinský
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Michal Ptašinský

Michal Ptašinský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²

Hrudkov 2, Vyšší Brod

8 850 000 Kč

17 700 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Vladislavova 1130, Chýně

20 990 000 Kč

72 379 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²

Na Křižovatce, Králíky

7 249 000 Kč

38 765 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 456 m²Prodej domu 230 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 456 m²

Bartuškova, Třebíč

9 273 000 Kč

7 800 000 Kč

33 913 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²

Řičákova 1445, Přeštice

12 990 000 Kč

12 690 000 Kč

78 820 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²

Raisova 403, Strakonice I

7 900 000 Kč

59 848 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Okružní, Minice, Kralupy nad Vltavou

16 490 000 Kč

15 990 000 Kč

109 521 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
1...838485...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 136 domů