Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 010 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²

Na Výsluní 330, Chotětov

14 950 000 Kč

91 159 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 094 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²

Radostov 18, Radostov

9 900 000 Kč

8 900 000 Kč

47 594 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²

Východní, Líbeznice

22 490 000 Kč

115 333 Kč/m2

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Antonína Slavíčka, Luhačovice

9 900 000 Kč

8 990 000 Kč

36 844 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik

Jan Minarik

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Rybníky 134, Rybníky

10 990 000 Kč

99 909 Kč/m2

Prodej domu 203.8 m²Prodej domu 203.8 m²
Prodej domu 203.8 m²
Prodej domu 203.8 m²

Prodej domu 203.8 m²

Zahradní 383, Hrdějovice

13 500 000 Kč

66 241 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.8

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²

Vraňany 144, Vraňany

12 500 000 Kč

11 495 000 Kč

71 844 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²

Hroubovice, okres Chrudim

17 990 000 Kč

17 500 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²

Xaveriova, Praha

14 990 000 Kč

13 990 000 Kč

139 900 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²

Na Švajce 205, Srubec

9 500 000 Kč

54 286 Kč/m2

1...868788...101

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 094 domů