Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 009 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 123 m², pozemek 518 m²Prodej domu 123 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 518 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 518 m²

Národních hrdinů 36, Pardubice - Pardubičky

11 990 000 Kč

9 990 000 Kč

81 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 127 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 763 m², pozemek 4291 m²Prodej domu 763 m², pozemek 4291 m²
Prodej domu 763 m², pozemek 4291 m²
Prodej domu 763 m², pozemek 4291 m²

Prodej domu 763 m², pozemek 4291 m²

Bratislavská, Varnsdorf

8 500 000 Kč

11 140 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej domu 292 m²Prodej domu 292 m²
Prodej domu 292 m²
Prodej domu 292 m²

Prodej domu 292 m²

84, Kučerov

15 990 000 Kč

54 760 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²

Černá u Bohdanče 208, Černá u Bohdanče

25 000 000 Kč

96 899 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²

Hnojice 100, Hnojice

10 490 000 Kč

9 500 000 Kč

56 548 Kč/m2

Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²

Rybníky 134, Rybníky

8 680 000 Kč

79 633 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1105 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1105 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1105 m²

Stupno 301, Břasy

12 300 000 Kč

10 799 000 Kč

51 424 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²

Vrbice, Vetlá

10 200 000 Kč

8 500 000 Kč

48 571 Kč/m2

Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²

Jevišovice 300, Jevišovice

13 900 000 Kč

33 095 Kč/m2

Prodej domu 260 m²Prodej domu 260 m²
Prodej domu 260 m²
Prodej domu 260 m²

Prodej domu 260 m²

Záhumní 869/51, Břeclav - Poštorná

8 990 000 Kč

8 790 000 Kč

33 808 Kč/m2

1...909192...101

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 127 domů