Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

858 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²

Březový vrch 884, Liberec XV-Starý Harcov

11 400 000 Kč

85 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 440 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Javorová 1130, Buštěhrad

12 450 000 Kč

107 328 Kč/m2

Populární

Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²

Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²

Za kovárnou 375/18, Praha - Dolní Měcholupy

26 900 000 Kč

126 887 Kč/m2

Populární

Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²

Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²

Vranov, okres Brno-venkov

27 000 000 Kč

29 032 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²

K. Šafáře 262/2, České Budějovice 2

9 700 000 Kč

64 667 Kč/m2

Populární

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Struhaře 28, Spálené Poříčí

8 050 000 Kč

35 778 Kč/m2

Populární

Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²
Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²
Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²

Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²

Velká Michalská, Znojmo

14 990 000 Kč

45 982 Kč/m2

Populární

Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²

Hvozdec, okres Brno-venkov

10 690 000 Kč

50 664 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to

Populární

Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²

Sedlec 131, Sedlec

19 300 000 Kč

18 990 000 Kč

128 311 Kč/m2

Populární

Prodej domu 83 m², pozemek 2622 m²Prodej domu 83 m², pozemek 2622 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 2622 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 2622 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 2622 m²

Kotopeky 40, Kotopeky

10 399 000 Kč

8 299 000 Kč

99 988 Kč/m2

123...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 440 domů