Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

865 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Chebská 273/93, Karlovy Vary - Dvory

9 990 000 Kč

43 816 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 476 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²

Malkovice 6, Sedlec-Prčice

10 900 000 Kč

64 118 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²

Citonice, okres Znojmo

10 710 000 Kč

9 710 000 Kč

48 550 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²

Havlíčkova 334, Tišnov

12 500 000 Kč

78 125 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Dětřichova 495/5, Liberec XV-Starý Harcov

12 500 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²

Hlavní 306, Konárovice

8 820 000 Kč

63 000 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²

Chabeřice, okres Kutná Hora

9 890 000 Kč

61 813 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Nová, Lhota

12 970 000 Kč

55 427 Kč/m2

Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²

Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²

Bezděkov 22, Hradiště

8 900 000 Kč

43 842 Kč/m2

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Čáslavská 18, Vrdy

13 490 000 Kč

12 900 000 Kč

15 636 Kč/m2

1...212223...87

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 476 domů