Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

882 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Nová, Lhota

12 970 000 Kč

55 427 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 533 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²

Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²

Bezděkov 22, Hradiště

8 900 000 Kč

43 842 Kč/m2

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Čáslavská 18, Vrdy

13 490 000 Kč

12 450 000 Kč

15 091 Kč/m2

Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²

Okružní 1719, Most

20 950 000 Kč

32 280 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²

Srní, okres Klatovy

8 350 900 Kč

49 123 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²

Husovy sady, Černovice

10 200 000 Kč

25 500 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²

Březí, okres Břeclav

21 900 000 Kč

154 225 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²

Cerhonice, okres Písek

8 990 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²

Brněnská, Omice

15 900 000 Kč

72 936 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Hradská 82, Lukov

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

1...232425...89

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 533 domů